poniedziałek, 30 stycznia 2017

Pomysłowe dekoracje do domu i ogrodu

Parę dni temu kupiłam książkę "Pomysłowe dekoracje do domu i ogrodu" Jany Ardanovej. Jest na tyle niezwykła, że postanowiłam Wam o niej opowiedzieć. Jestem pewna, że spodoba się każdemu, kto tak jak ja, lubi pomysły w stylu "zrób to sam".

Jana Ardanova

Książka zawiera 55 pomysłów na własnoręczne wykonanie dekoracji, zarówno do domu jak i do ogrodu. Została podzielona na cztery części: wiosna, lato, jesień, zima. W każdej z nich znajdujemy pomysły na dekoracje dopasowane kolorystycznie do pory roku oraz do świąt przypadających w danym okresie.
Jana Ardanova

Co ważne, na samym początku książki, autorka zamieściła wyczerpujące informacje, o materiałach i narzędziach, które będą niezbędne do realizacji projektów. Krótko i przystępnie dowiadujemy się który klej będzie najlepszy do klejenia np. drobnych przedmiotów. Albo dzięki, której masie szpachlowej uzyskamy jednolitą i gładką powierzchnie. Na końcu książki - w formie załącznika - znajdują się gotowe szablony oraz dwie puste strony na własne notatki.
Jana Ardanova

"Pomysłowe dekoracje..." zostały wydane w twardej oprawie, na dość grubym i sztywnym papierze. Strony książki zostały połączone - nietypowo - spiralą. Jest bardzo estetyczna i bogato ilustrowana a prezentowane w niej dekoracje - bardzo zróżnicowane. Od pomysłu na bukiet wiosenny, czy karmnik dla ptaków, po patynowanie mebli. Projekt eleganckiej budy dla psa też się w niej znalazł. To ponad 160 stron niezwykłych pomysłów, które możemy wykonać sami w naszych domach i ogrodach. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy lubią DIY. Polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i Twój komentarz. Postaram się odpowiedzieć Ci najszybciej, jak to możliwe. Tymczasem zapraszam do regularnego odwiedzania bloga. Rozgość się i czuj się jak u siebie. Monika