PROJEKTY RABAT

Przykładowy projekt rabaty frontalnej

Aranżacja ogrodu, dobór roślin oraz ich odpowiednie rozplanowanie często jest dużym wyzwaniem, szczególnie dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z ogrodem. Jeśli czujecie, że sami sobie nie poradzicie w tej materii, że przyda się Wam pomocna dłoń, która na podstawie Waszych wytycznych, preferencji i oczekiwań stworzy projekt wymarzonej rabaty ogrodowej, to dobrze trafiliście. 

Stworzę dla Was indywidualne projekty rabat ogrodowych. A dobry projekt to podstawa. Pozwala bowiem zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki niemu uniknięcie zbędnych wydatków np. na rośliny, które często kupuje się pod wpływem impulsu i które niekonieczne później pasują do koncepcji. To również najprostszy sposób na posiadanie ogrodu marzeń.


Przykładowy plan rozmieszczenia roślin

Co znajdziecie w każdym z projektów?

  1. Projekt rabaty (wizualizacja cztery pory roku) stworzony w programie graficznym na podstawie zdjęcia miejsca, w którym ma powstać rabata.
  2. Listę gatunków roślin. 
  3. Plan rozmieszczenia roślin.
  4. Moodboard — zestawienie kolorystyczne użytych w projekcie roślin.
  5. Tabelę obrazującą termin kwitnienia roślin.
Za dodatkową opłatą niezbędne informacje i wskazówki, jak przygotować podłoże oraz pielęgnować i nawozić nasadzenia. 

Przykładowy moodboard

Co musisz zrobić, bym zaprojektowała Ci rabatę?


Skontaktuj się ze mną za pomocą formularza na blogu (znajdziesz go w panelu po prawej stronie) lub po prostu napisz do mnie na adres e-mail: buszujacwogrodzie@gmail.com
Opisz, czego oczekujesz, jakie wymiary ma mieć docelowa rabata, jakie warunki panują w Twoim ogrodzie itd. Na podstawie tych informacji podejmę decyzję o ewentualnej współpracy. Jeśli się zdecyduję, dopytam Cię o wiele szczegółów, poproszę o przesłanie zdjęć. I na podstawie uzyskanych informacji prześlę Ci indywidualną wycenę. Po jej zaakceptowaniu podpiszemy umowę zabezpieczającą prawa obu stron.   

Zapraszam 😊


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i Twój komentarz. Postaram się odpowiedzieć Ci najszybciej, jak to możliwe. Tymczasem zapraszam do regularnego odwiedzania bloga. Rozgość się i czuj się jak u siebie. Monika